Kadry-Płace wersja Windows

Migracja systemu Kadry - Płace do środowiska Windows - SQL przeprowadzana dla kolejnych klientów nabiera coraz większego przyspieszenia. W chwili obecnej zakończyliśmy dziesiąte uruchomie w toku dwa kolejne.


 

Nowe wersje systemów

W związku ze zmianą organizacji naszej strony www informujemy, że sekcja pobierania plików znajduje się w zakładce 'Serwis'. Po wybraniu systemu konieczne jest jak dotychczas zalogowanie - loginy i hasła nie uległy zmianie.


 

Współpraca dealerska

Poszukujemy firm, którze będą pośredniczyły w sprzedaży naszych systemów - rozszerzą one i uatrakcyjnią Państwa ofertę, a  tym samym konkurencyjność. Wszystkim dealerom zapewniamy pełne wsparcie.


Aktualności

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi rozpoczęcia pracy na programie w nowym roku kalendarzowym przygotowaliśmy krótkie przypomnienie wymaganych czynności:

27 listopada 2012

Nowa strona www

W dniu dzisiejszym została uruchomiona nowa strona www naszej firmy. Mamy nadzieje, że jej wygląd zyska Państwa aprobatę, natomiast poprawiona funkcjonalność ułatwi korzystanie z sewisu naszych systemów.

29 lutego 2012

Pierwszy użytkownik nowej wersji systemu Kadry-Płace

Z satysfakcją chcemy poinformować, że nowa wersja systemu Kadry-Płace (jako dedykowana aplikacja systemu Windows) została uruchomiona u pierwszego użytkownika. Po obliczeniu list płac dla 3 firm i 400 kartotek oraz sporządzeniu deklaracji ZUS i elektronicznych przelewów możemy uznać system za w pełni sprawny. Dziękujemu Paniom pracującym w firmie Lakma za współpracę (i de facto pomoc) w osiągnięciu tego wyniku.